1. Corporate Sales Manager és 2. Sales Coordinator

Forrás: turizmus.com

 2022. október 05. 14:54

A luxus boutique szálloda, az ARIA HOTEL BUDAPEST – amely a 2017-es évben a vendégvisszajelzések alapján elnyerte a világ legjobb szállodája díjat – dinamikus csapatába munkatársakat keres 2 nyitott sales pozícióra.

Főbb feladatok:

  • Értékesítési és marketingfeladatokkal kapcsolatos teendők ellátása
  • Csoportos és rendezvény lekérések leegyeztetése és a csoport távozásáig való nyomon követése
  • Háznézések, ételkóstolók és ügyfélrendezvények megszervezése és koordinálása
  • Vendégekkel, partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Kommunikatív, folytonos vendégkapcsolatot kedvelő személyiség
  • Szállodai Sales & Marketing területen szerzett, minimum 3 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Személyzeti étkezés
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat

Munkaidő: 40 óra/hét

Munkavégzés helye: Aria Hotel Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz