2022 végén nyitó belvárosi Verno House szálloda munkatársakat keres

Forrás: turizmus.com

 2022. október 04. 16:20

Belváros szívében található, hamarosan megnyíló 5*-os, 50 szobás szállodába keresünk többféle pozícióba munkatársakat: Front Office, Spa, Rezerváció, Housekeeping, valamint Műszaki területeken.

Főbb feladatok:

  • A munkakörről, illetve az elvárásokról bővebb információt a személyes interjúk alkalmával adunk.

Elvárások:

  • Releváns szállodai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Plusz egy idegen nyelv ismerete
  • Több éves, 4 vagy 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, pozíciónak megfelelő bérezés
  • Cégcsoporton belül fejlődési, előre lépési lehetőség
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Igényes munkakörnyezetben és modern felszerelésekkel dolgozhatsz

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk!