3 csillagos osztrák családi hotel szállodavezetőt keres

Forrás: turizmus.com

 2016. március 11. 13:10

Ausztriai 28 szobás hotel németül tökéletesen beszélő, lendületes, szakmai gyakorlattal rendelkező szállodavezetőt keres.

Feladatkörök:

  • Szállodai részlegek teljes körű összefogása, irányítása
  • Kapcsolattartás a vendégekkel a recepción
  • Beosztások elkészítése
  • Munkaügyi kérdések rendezése
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel, bankkal…
  • Beszerzések, rendelések intézése
  • Karbantartási munkák szervezése

A szállodavezető feladatai a recepcióra és az étteremre is kiterjednek:
Recepció:
Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlázás
Értékesítő munkájának segítése
Étterem:
Besegítés a felszolgáló kollégáknak.

Elvárások:

  • Szállodában szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Német nyelv magas szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, nagy munkabírás, vendégszeretet
  • Lojalitás
  • Jó szervezési, irányítási készség

Előny: további nyelvismeret, nemzetközi munkatapasztalat (német nyelvterületen), flexys szoftver ismerete

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás, ellátás, internet

Jelentkezéseket magyar és német nyelven kérjük:

(x)