A City Hotel UNIO***superior szálloda éjszakai recepcióst keres

Forrás: turizmus.com

 2024. május 20. 11:00

Budapest 7. kerületében, a belvárosban működő City Hotel UNIO***superior szálloda éjszakai recepciós munkatársat keres családias csapatába!

Főbb feladatok:

  • Vendégek színvonalas, zavartalan kiszolgálása a 12 órás műszak során
  • Vendégek érkeztetésével és utaztatásával kapcsolatos feladatok ellátása (információnyújtás, számlázás)
  • Az elutazott és érkező vendégek adminisztrációjának megfelelő kezelése

Elvárások:

  • Nyitottság és érdeklődés a turizmus és vendéglátóipar iránt
  • Angol nyelv aktív társalgási szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Barátságos, nyitott személyiség, vendégcentrikus gondolkodásmód
  • Talpraesett, magabiztos fellépés, jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Recepciós pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkakör
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Családias és nyugodt munkakörnyezet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz