A Danubius Hotel Annabella és Marina Üzemeltetési igazgatót keres

Forrás: turizmus.com

 2023. március 31. 11:50

Szezonális szállodáink élére Üzemeltetési igazgató pozícióba keressük leendő kollégánkat, határozatlan idejű szerződéssel, hosszútávra Balatonfüredre!

Főbb feladatok:

  • Szállodai részlegek irányítása a vállalati vízióval összhangban
  • A medencék, strandok, zöld területek, parkolók és a személyzeti szállások ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel, szolgáltatókkal és a Bubbles Club színvonalas működtetése
  • A food & drinks kivételével a beszerzési ügyek helyi intézése, illetve koordinációja
  • Vendégkapcsolatok ápolása, törzsvendégek kezelésének felügyelete
  • A szolgáltatások innovatív fejlesztésével kapcsolatos javaslatok megfogalmazása
  • Szállodaigazgató helyettesítése

Elvárások:

  • Többéves szakmai tapasztalatot szállodai üzemeltetés területén
  • Legalább 4-5 éves vezetői múlt
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Az alapbéredet cafeteria csomaggal egészítjük ki!
  • Szakmai tréningeket szervezünk, támogatjuk az önképzést!
  • Az egyéni teljesítményeket szakmai és anyagi elismeréssel jutalmazzuk!

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Balatonfüred, Danubius Hotels Zrt.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Kérjük, jelentkezéshez csatolja az önéletrajzát!