A Danubius Hotel Rába recepciós munkatársat keres

Forrás: turizmus.com

 2019. augusztus 21. 14:55

Építsd karrieredet a minőségi vendéglátás jegyében! Várunk az évszázados tradíciókkal rendelkező győri Hotel Rába City Center csapatába!

Főbb feladatok:

  • A vendégek érkeztetése, regisztrálása és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása.
  • A vendégek számláinak megnyitása, számlafizettetés.
  • A szállodai kassza vezetése.
  • A vendégek kényelmének és vagyonbiztonságának megteremtése.

Az ideális jelölt:

  • Vállalja a többműszakos munkarendet
  • Legalább középszintű német és angol nyelvtudással rendelkezik
  • Jó kommunikációs képessége van
  • Rendelkezik hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal
  • Precíz
  • Erős felhasználói szinten tudja kezelni a számítógépes rendszereket
  • Megjelenésére igényes

Mit ajánlunk munkatársainknak?:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Az öngondoskodás segítését cafetéria rendszer formájában.
  • Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat 2019. szeptember 8-ig az alábbi e-mail címre várjuk:

Bali Krisztina - HR-munkatárs
raba.hr@danubiushotels.com

LÁTOGASS EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!