A Gerlóczy Boutique Hotel és Étterem új kollégákat keres az alábbi munkakörökbe

Forrás: turizmus.com

 2021. december 22. 17:56

nappalos recepciós, éjszakai báros

Nappalos recepciós:
12 órás munkarendben, aki támogatja a többi részleg munkáját is.

Főbb feladatok:

  • A szálloda vendégeinek, illetve adminisztrációjuknak ellátása
  • A szállodai szobák ellenőrzése
  • A vendéglátás támogatása

Erre a pozícióra pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Éjszakás báros:
12 órás munkarendben, aki az étteremhez tartozó szálloda vendégeinek kiszolgálásával is foglalkozik.

  • Báros teendők ellátása
  • Későn érkező vendégek fogadása, felmerülő kérdések megválaszolása
  • Zárás, a következő nap előkészítése a bárban és a recepción egyaránt

Ennél a pozíciónál a szakmai tapasztalat az önálló munkavégzés miatt szükséges.

Elvárások:

  • Angol nyelv ismerete
  • Környezetére és munkájára igényes, kommunikatív személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai tapasztalat
  • egyéb nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Barátságos, kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz