5 csillagos horvát szálloda szállodaigazgatót keres

Forrás: turizmus.com

 2022. január 20. 15:54

A horvát tengerparton található, egész évben nyitva tartó, vízparti, 5 csillagos szálloda vezetésére keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát.

Munkakör részletezése, feladatok:

  • A szálloda teljes személyzetének irányítása, tréningezése, munkájuk ellenőrzése
  • Aktív szerep vállalása a szálloda értékesítési és üzemeltetési koncepciójának kidolgozásában és stratégiai döntések meghozatalában
  • A költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
  • A foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése
  • Beszállítók felülvizsgálata, tendereztetése
  • Hiányzó sztenderdek és ellenőrzési rendszerek kialakítása, bevezetése
  • A tervezett fejlesztések szakmai felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szállodaiparban eltöltött minimum 10 év szakmai, 5 év vezetői tapasztalat
  • Angol és horvát nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Professzionális számítógépes felhasználói ismeretek
  • Remek vezetői véna
  • Strukturáltság, jó kommunikációs készség
  • Magas szintű szervezőkészség, problémamegoldás és konfliktuskezelés
  • Hostware és/vagy Flexys szállodai szoftver ismerete
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség

Előny:

  • További idegen nyelv/nyelvek ismerete

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön:

  • Dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség
  • Jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik
  • Precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni és dolgozni
  • Folyamatosan terhelhető
  • Szereti a kihívásokat
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát a fizetési igény, valamint a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail-címre küldje meg nekünk!