A La Contessa Kastélyhotel értékesítési vezetőt keres, Szilvásvárad

Forrás: turizmus.com

 2020. február 19. 12:00

A Fair Business Befektetési Kft. - La Contessa Kastélyhotel **** keres lelkiismeretes, munkájára igényes szállodai értékesítés vezető munkatársat.

Feladatok:

  • Meglévő céges ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása, akvirálás
  • Rendezvénypiac kimagasló ismerete
  • Az értékesítésen dolgozó kollégák munkájának ellenőrzése, összehangolása
  • Üzleti terv összeállításban részvétel, a terv teljesítése
  • Rendezvények ajánlatkészítése, szerződések előkészítése, a lebonyolításban való részvétel, számlázás
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével (konyha, étterem)
  • Előnyös üzletkötések a jövedelmezőség figyelembevételével

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Szállodai rendezvényszervezésben és lebonyolításban szerzett vezetői szakmai tapasztalat
  • Aktív partnerkapcsolat (utazási irodák, rendezvényszervezők)
  • OTA-rendszer ismerete
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • Precizitás, lojalitás, terhelhetőség, kreativitás

Előny:

  • Élő kapcsolatrendszer,
  • Hostware-rendszer ismerete,
  • Angol mellett további (német, francia, orosz) nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés bónuszrendszerrel
  • Gyönyörű munkakörnyezet
  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Esetleges bentlakás

Munkavégzés helye:
Szilvásvárad

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz