A Novotel Budapest City & Budapest Congress Center Director of Sales & Marketing munkatársat keres

Forrás: turizmus.com

 2022. július 20. 13:00

Főbb feladatok:

  • A Novotel Budapest City szálloda és a Budapest Congress Center értékesítésének vezetése és fejlesztése a hazai és nemzetközi piacokon
  • A szálloda Sales csapatának irányítása
  • Tárgyalások lebonyolítása, ügyfélkör bővítés, szerződések előkészítése
  • Kiváló kapcsolatok kialakítása és fenntartása a hazai és nemzetközi partnerekkel
  • Elkészíti és fejleszti az értékesítési akcióterveket, koordinálja a stratégiai döntéseket
  • Aktívan részt vesz a budgeting és forecasting folyamatokban

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Többéves tapasztalat csapatvezetésben
  • Vezetői készségek
  • Pozitív gondolkodásmód, eredményorientáltság
  • Tárgyalástechnikában való jártasság
  • Vendégek iránti szenvedély
  • Jó meggyőző készség
  • Dinamikus, rugalmas, ügyfélorientált személyiség
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat sales területen
  • Angol és további idegen nyelv tárgyalási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség Budapest egyik legnagyobb és legmodernebb rendezvényhelyszínén
  • Professzionális, tapasztalt kollégák
  • Stabil munkahely, nemzetközi munkakörnyezet
  • Munkába járás költségtérítése (távolsági és budapesti közlekedésre egyaránt)
  • All Heartists dolgozói kedvezménykártya, partnerkedvezmények
  • Éves bónusz juttatás
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárdajutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • All You Can Move
  • Közösségi programok
  • Iskolakezdési támogatás kisgyermekes szülőknek

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Novotel Budapest City szálloda, 1123 Budapest, Alkotás utca 63-67.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail-címen: