A római-parti Holiday Beach Budapest Hotel beugrós éjszakai recepcióst keres

Forrás: turizmus.com

 2021. november 30. 13:45

Főbb feladatok:

  • Vendégek be- és kijelentkeztetése, kapcsolattartás
  • Heti 1, maximum 2 ( megbeszélés alapján ) 12 órás éjszakai műszak adása
  • Adminisztratív, számlázási feladatok ellátása
  • Pénzkezelés
  • Telefonok, levelek, e-mailek kezelése
  • Egyéni foglalások kezelése

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minimum 1 éves szállodai recepciós tapasztalat
  • Barátságos, segítőkész, vendégorientált személyiség
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Flexys program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil, válságálló üzemeltetési háttér
  • Díjmentes személyzeti étkezés

Munkaidő: Heti beosztás szerint

Munkavégzés helye: 1039 Budapest, Piroska u. 3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz