Accounting Clerk

Forrás: turizmus.com

 2021. október 08. 16:00

A The Ritz-Carlton, Budapest a Marriott szállodalánc első luxus szállodája Magyarországon, mely Budapest szívében helyezkedik el. Az épületben a város történelmi elemei keverednek a modern kultúrával.

Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához! Legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának.

Főbb feladatok:

  • Adatok osztályozása, rutinszámítások elvégzése és rögzítése a pénzügyi nyilvántartások pontos vezetéséhez, valamint ezen adatok ellenőrzése
  • Könyvelési és pénzügyi alapismeretek
  • Könyveléshez kapcsolódó folyamatok ismerete
  • Bejövő számlák kezelése, bevételhez kapcsolódó könyvelés
  • Riportok készítése, auditokban való részvétel

Elvárások:

  • Önállóság
  • Alapos és precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Angol nyelv magas szintű, magabiztos használata szóban és írásban
  • Korábbi munkatapasztalat hasonló munkakörben és környezetben
  • Microsoft Office programok magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • BKK bérlet biztosítása a próbaidő lejárta után
  • Bejárás támogatása vidéki munkavállalóknak
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények

Munkaidő: 8 óra/nap

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Erzsébet tér 9-10.

Kérjük, az alábbi e-mail-címre küldd el angol vagy angol és magyar kétnyelvű önéletrajzodat!