Accounting Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 30. 13:20

Csatlakozz a világ első számú szállodaláncához, és inspirálódj abból, amit számodra hoz a holnap – Mi pedig a Budapest Marriott Hotelnél támogatunk abban, hogy megvalósítsd az álmaid!

Főbb feladatok:

  • Havi zárásokban való részvétel
  • Balance sheet reconciliation elkészítésében való részvétel
  • Napi operáció támogatása
  • Adóbevallások és KSH statisztikák készítése

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma pénzügy vagy gazdálkodás szakon
  • 1-2 év releváns tapasztalat pénzügyi területen
  • Középszintű, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus szemlélet
  • Precíz, önálló személyiség
  • Rugalmas, csapatjátékos
  • MS Office alkalmazások haladó szintű ismerete, (leginkább Excel, Word, PPT)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai pénzügyön szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Kiváló tömegközlekedés
  • Előrelépési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Céges rendezvények (Családi nap, Dolgozói hét stb)
  • Cafeteria juttatás
  • Munkavállalói edzőterem használat
  • Cégcsoporton belüli kedvezmények

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezésed várjuk fényképes önéletrajz csatolásával a lenti e-mail-címen!