Adminisztratív munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2021. november 08. 08:00

Budapest belvárosi budget szálloda keresi új kollégáját, adminisztratív munkakörben.

Főbb feladatok:

  • Bérszámfejtés előkészítése, adminisztrálása; ki- és belépő dolgozók adminisztratív előkészítése
  • Házipénztár vezetése, pénztárosi teendők ellátása
  • Napi kapcsolattartás a könyveléssel, beérkező számlák bevezetése, ellenőrzése, feldolgozása, iktatása, továbbítása
  • Ügyiratok kezelése, iktatása, kézbesítése
  • Mindennapi postabontás, érkeztetés, iktatás
  • Analitikus készlet- és eszköznyilvántartás, kimutatások készítése
  • Napi kapcsolattartás németországi központunkkal
  • Beérkező telefonok kezelése (vendégkérdések, rezervációk)
  • Irodaszerek kezelése

Elvárások:

  • Érettségi
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Német és angol nyelv magabiztos használata
  • Precíz, pontos munkavégzés, pozitív kisugárzás, jó kommunikációs készség, csapatmunka

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Magasabb iskolai végzettség
  • Opera szálloda szoftver ismerete
  • Közvetlen szállodában szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, könyvelési háttér

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus munkakörnyezet
  • Kedvezményes üdülési lehetőség szállodaláncunk szállodáiban
  • Tréning akadémia
  • Jogtiszta, bejelentett munkakör
  • Személyzeti étkezés

Munkaidő: 40 óra/hét

Munkavégzés helye: Budapest, belváros

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, német nyelvű önéletrajz