Álláslehetőség Tarcalon, az Andrássy Kúria & Spa szállodában

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 15. 15:45

TARCALON található, 5 csillagos, 41 szobás szállodánk (ANDRÁSSY KÚRIA & SPA) bővülő csapatába keressük leendő munkatársunkat SALES MANAGER pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Szállodánk sales tevékenységének támogatása
  • Partnerkapcsolatok felvétele
  • Rendezvényszervezőkkel, cégekkel, utazási irodákkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • 2-3 év releváns szállodai tapasztalat (4-5 csillagos szállodákban)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság és lojalitás
  • Munkához való proaktív hozzáállás
  • Jó munkaszervezési- és tervezési készség
  • Nyitott, rugalmas, csapatjátékos személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német nyelvtudás
  • Rendezvénypiac alapos ismerete
  • Tárgyalástechnikai ismeretek
  • Multitasking-képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Tarcal

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz