Apartman supervisor

Forrás: turizmus.com

 2023. június 05. 13:59

A budai, 4 csillagos Hotel Castle Gardent üzemeltető M 2003 Kft. keresi új munkatársát a Budapest 8. és 9. kerületében, két külön épületben augusztus folyamán nyíló összesen 20 új apartmanja üzemeltetésének menedzseléséhez.

Főbb feladatok:

  • Az apartmanok hatékony és gazdaságos üzemeltetésének biztosítása a magas minőségi színvonal és magas vendégelégedettség fenntartása mellett
  • Napi szintű együttműködés a tulajdonosokkal a fenti célok elérése érdekében
  • Takarítók és karbantartó munkájának szervezése, összehangolása, ellenőrzése
  • Beszerzési feladatok
  • Kapcsolattartás mosodával, szükség esetén egyéb beszállítókkal
  • Készletek pontos kezelése
  • Szükség esetén vendégproblémák prompt kezelése
  • Vendégkommunikáció
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Terhelhetőség, precizitás, munkájára való igényesség
  • Microsoft Excel alapszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Apartmanok (esetleg szálloda) üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Hostware szállodai szoftver ismerete
  • Booking.com, Airbnb és egyéb online travel agentek működésének ismerete
  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér + bónusz (prémium) rendszer
  • Személyzeti étkezés hozzájárulás
  • Munkaruha hozzájárulás

Munkaidő: 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével