Apartmanház-üzemeltető, Budapest, VIII.

Forrás: turizmus.com

 2019. március 21. 09:19

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • 40+ apartman napi operatív vezetése, kontrollálása
  • Recepció, takarítás, karbantartás munkájának koordinálása
  • Az üzletág folyamatos fejlesztése, a fejlesztési lehetőségek feltárása, megvalósítása
  • Felügyelete alá tartozó munkatársak ellenőrzése
  • Tulajdonosi kérések teljesítése
  • Munkaerő-felvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 2 év, hotel-/panzió-/aparthotel-üzemeltetés területén szerzett vezetői tapasztalat
  • Hatékony munkavégzés, gyors döntéshozatal
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Csapat vezetői képesség
  • Gyors és kreatív döntéshozatal

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kapcsolati háló
  • Saját autó
  • Referencia

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzés munkanapokon, 8 órában
  • Stabil hátterű cég
  • Összetartó csapat, jó munkakörnyezet
  • ÜV Pozíció felépítés, bizonyos keretek között
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Corvin sétány