Apartmanvezető

Forrás: turizmus.com

 2022. január 04. 17:58

A XIII. kerületben található, 136 lakással rendelkező, megújuló Országbíró Apartmanok (korábbi Premium Apartmanház) vezetőt keres.

Főbb feladatok:

  • Az apartmanház gazdaságos működtetése, folyamatos riportálás a tulajdonosi kör felé
  • Újbóli pozicionálás a felújítást követően
  • Új munkavállalók kiválasztása, betanítás koordinálása
  • Hatósági előírások betartatása
  • Munkaszervezés, szabadságok kezelése
  • Részlegek munkájának ellenőrzése, szoros együttműködés a részlegvezetőkkel
  • A sales részleggel együttműködve a bevételek optimalizálása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás
  • Hotrest vagy egyéb szállodai rendszer ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Rátermettség, terhelhetőség, pontosság és megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Korrekt bérezés
  • Napi egyszeri meleg étkezés

Munkaidő: Teljes munkaidő, napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, szakmai önéletrajz