Áruforgalmi vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. június 04. 10:00

Főbb feladatok:

  • A komplexum számára szükséges non-food termékek megrendelése
  • A beérkezett áruk minőségének, árának figyelemmel kísérése
  • Árváltozások nyomon követése, kommunikációja
  • Új beszállítók felkutatása, próbaszállítások megszervezése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, üzletkötőkkel
  • Szállítói szerződések előkészítése, letárgyalása
  • Havi leltárakban, selejtezésekben való részvétel
  • Raktárak, munkaeszközök tisztaságának ellenőrzése
  • Kollégák munkavégzésének koordinálása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Azonos területen szerzett legalább 3-5 év tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség és érvelési technika
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó szervező készség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés + cafetéria
  • Rugalmas munkaidő
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Éves 120 alkalmas szabadon felhasználható Aquaworld fürdőbérlet
  • Kedvezmények partnerszállodáinkba
  • Bejárás támogatása vidéki munkavállalóknak

Munkaidő: Rugalmas

Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Íves út 16.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz