Assistant Director of Food & Beverage

Forrás: turizmus.com

 2023. március 07. 08:00

Főbb feladatok:

  • A rábízott vendéglátó egység színvonalas üzemeltetése, a teljesítményelvárásokkal összefüggő, profitorientált gazdálkodási tevékenységek elvégzése
  • Az irányítása alá tartozó területeken a hatékonyság és a szolgáltatás színvonalának emelése, az egyes résztevékenységek összehangolása
  • A dolgozó munkatársak irányítása, valamint a szakmai irányelvek maradéktalan betartása
  • Beosztások elkészítése, heti összehangolása
  • Irodai adminisztrációk, és a havonta tartandó áruleltár felvételének lebonyolítása
  • Az üzemeltetési célok eléréséhez és a zavartalan működéshez szükséges személyi és tárgyi feltételek biztosítása, költséggazdálkodás
  • A házban zajló rendezvények irányítása, nyomon követése az elejétől a végéig, kapcsolattartás az értékesítő kollégával, illetve a rendezvényszervezővel
  • Az új munkavállalók kiválasztása, betanítása, segítése
  • Együttműködés a szálloda konyhafőnökével
  • Éttermi bevételek növelése, a választék fejlesztése

Elvárások:

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat és legalább 1 éves vezetői tapasztalat
  • Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vezetői rátermettség, határozott fellépés
  • Vendégközpontú magatartás

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívásokkal teli és felelősségteljes munkakör
  • Kiemelkedő bérezés, valamint étkezési és utazási hozzájárulás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek cégcsoporton belül
  • Stabil, hosszú távú munkahely és fiatalos csapat

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Thermal Hotel Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz