Assistant F&B Manager, Tarcal

Forrás: turizmus.com

 2018. december 14. 13:01

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég, Kelet-magyarországi szálloda éttermébe Assistant Food and Beverage Manager munkatársat keres

FELADATOK

  • hozzájárul , az F&B területek gazdaságos működéséhez
  • az alkalmazottak szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése
  • új munkatársak betanítása, munkajogi szabályok betartása
  • az étterem tisztaságának és az általános HACCP előírások betartatása
  • mindennapi problémák, nem várt helyzetek gyors és hatékony megoldása
  • a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • az étterem koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők
  • a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése
  • kiváló vendég kiszolgálás megtartása, fejlesztése
  • az étteremhez tartozó minden szükséges adminisztráció (áru, rendelés, bevételezés, lemozgatás, leltár) zökkenőmentes lebonyolítása
  • nyitási, zárási feladatok
  • Vezetőséggel való folyamatos együttműködés, munkájuk támogatása

ELVÁRÁSOK

  • vezetői gyakorlat ismerete a vendéglátásban
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés
  • gasztronómiai trendek ismerete
  • jó kommunikációs készség, kiváló vezetői kompetenciák
  • precizitás, megbízhatóság, vendég centrikusság

ELŐNYT JELENT

  • munkakörhöz kapcsolódó szakirányú szakmai képzettség
  • angol és/vagy német nyelv társalgási szint ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK

  • főállású munkaviszony
  • kiváló munkakörnyezet
  • fiatalos, motivált csapat, nyitott, támogató vállalati légkör
  • karrierben előre lépési lehetőség
  • versenyképes javadalmazás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Tarcal

LEHETSÉGES MUNKAKEZDÉS

  • Azonnal

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat

(X)