Assistant of Housekeeping Manager, Thermal Hotel Aquincum Zrt.

Forrás: turizmus.com

 2019. június 23. 10:20

A Corinthia szállodalánchoz tartozó budai Aquincum Hotel munkatársat keres Assistant of Housekeeping Manager pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A részleg dolgozóinak munkájának irányítása, figyelemmel kísérése a napi üzemeltetési feladatoknak
  • A hatékony munkavégzés és annak feltételeinek biztosítása
  • A külsős cégek által végzett szerződéses munkák ellenőrzése
  • A szálloda minőségi követelményeinek, sztenderdjeinek való megfelelésének folyamatos ellenőrzése, annak betartatása
  • Belső ellenőrzési kötelezettség folyamatos teljesítése, dokumentálása
  • Társrészlegek munkájának támogatása, szállodán belüli szolgáltatások javításának elősegítése
  • A dolgozók szakszerű betanítása és integrálása
  • Heti munkabeosztás elkészítése, ellenőrzése
  • Housekeeping vezető munkájának támogatása és távollétében helyettesítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves szállodaipari tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Határozott egyéniség
  • Vendég- és színvonal-központúság, tulajdonosi szemlélet
  • Viváló vezetői, irányítói készség
  • Elkötelezettség a szálloda céljaival, etikus magatartás
  • Jó emberismeret, motivációs készség
  • Kreativitás, kezdeményezőkészség, fogékonyság új módszerek, eljárások iránt

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezetben biztosíthatsz magas színvonalú szolgáltatást a vendégeknek
  • Nemzetközi szállodalánc által nyújtott stabil hátteret biztosítunk
  • Inspiráló környezetben fejlesztheted szaktudásodat