Assistant Revenue Manager, Mellow Mood Hotels

Forrás: turizmus.com

 2016. április 19. 15:23

Szeretnél csatlakozni a Mellow Mood Hotels csapatához?
Nemrégiben alakult központi értékesítési csapatunk Revenue Management részlege asszisztenst keres.

Olyan embert keresünk, aki proaktív, érdeklődő, könnyedén boldogul a számok világában és remek csapatjátékos. Jelentkezőnk segíti Senior Multi Hotel Revenue Managereink munkáját.

Mit fogsz csinálni?
Hozzájárulsz a revenue management munkafolyamatok végrehajtásához,
előrejelzéseket, beszámolókat és elemzéseket készítesz,
figyelemmel kíséred a versenytársakat,
segítesz az egyéb adminisztratív feladatok elvégzésében, és nem utolsó sorban képviseled cégünket.
Mindezt már tapasztalt munkatársaink mellett teheted meg, akiktől rengeteget tanulhatsz, melynek köszönhetően a későbbiekben számos előrelépési lehetőséget is biztosítunk Neked!

Mit várunk Tőled?
Magabiztos, kitűnő angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt;
idegenforgalmi munkakörben szerzett tapasztalatot;
tanulékonyságot, gyors és precíz munkavégzést;
együttműködést, lojalitást és megbízhatóságot;
kiváló megjelenést és feddhetetlen előéletet.

Mit nyújtunk Neked?
Változatos, kihívást jelentő feladatokat egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál,
az értékesítési folyamatok mélyebb megismerését,
tanulási lehetőséget fiatalos, ám de tapasztalt munkatársainktól,
előre lépési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot.

Előnyt jelent, ha dolgoztál már hasonló munkakörben, illetve ismered a Hostware, az IDeaS vagy az Availpro rendszereket, rendszerek valamelyikét.

Amennyiben ajánlatunk elnyerte tetszésed, várjuk jelentkezésed és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod az alábbi email címre:

(x)