Ausztriai, 4 csillagos szálloda a téli szezonra munkatársakat keres

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 07. 16:06

Ausztriában található, 4 csillagos, 130 szobás szállodánkba keressük munkatársainkat a téli szezonra (novembertől áprilisig) az alábbi munkakörökbe:

  • F&B Supervisor (Teremfőnök)
  • Felszolgáló
  • Bártender
  • Szakács
  • Housekeeping vezető
  • Recepciós
  • Pénzügyi/gazdasági ügyintéző

Amit várunk:

  • 4 csillagos szállodában, az adott pozícióban eltöltött 1-2 év tapasztalat
  • Kommunikáció szintű német nyelvtudás (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag
    • versenyképes fizetés
    • szállás és személyzeti étkezés biztosítása
    • munkaruha
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú csapat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Ausztria

Fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: