Ausztriai munkalehetőség kiemelt fizetéssel / recepciós, felszolgáló, szakács

Forrás: turizmus.com

 2022. január 10. 11:09

Ausztriában (Murau) található, 4 csillagos, 130 szobás szállodánkba keressük RECEPCIÓS, FELSZOLGÁLÓ ÉS SZAKÁCS munkatársainkat azonnali kezdéssel a téli szezonra (áprilisig).

Főbb feladatok:

  • A feladatokat részletesen az online interjún ismertetjük

Elvárások:

  • Az adott pozícióban eltöltött 1-2 év tapasztalat
  • Német nyelvtudás (szakácsoknál nem szükséges)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmas, csapatjátékos, segítő hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szezonális szállodában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag:
    • versenyképes fizetés
    • szállás biztosítása
    • személyzeti étkezés biztosítása (napi 2 alkalommal)
    • munkaruha
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Csodálatos munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, családias csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Murau, Ausztria

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajz