Ausztriai munkalehetőség / SALES munkatárs

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 17. 17:15

Ausztriában található, 4 csillagos, 130 szobás szállodánkba SALES MUNKATÁRSAT keresünk.

Főbb feladatok:

  • Ajánlatok készítése egyéni foglalásokra és csoportokra
  • Megállapodások és szerződések készítése csoportok számára
  • Foglalások és csoportok felügyelete a szállodában
  • Rendezvényszervezés támogatása
  • Új ügyfelek, piacok keresése és bővítése
  • Értékesítési hívások ütemezése
  • Eseményeken való részvétel
  • Részvétel az értékesítési és marketing terv elkészítésében

Elvárások:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat 4 csillagos, szezonális szállodában
  • Magabiztos német és angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kedves, udvarias, csapatjátékos és vendégközpontú személyiség
  • Önálló, precíz, igényes és szervezett munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szállás és személyzeti étkezés biztosítása
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú csapat
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Ausztria

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű fényképes önéletrajz