Az ARIA HOTEL & HIGH NOTE SKYBAR-ba keresünk szakács kollégát

Forrás: turizmus.com

 2022. június 08. 14:12

Az Aria Hotel Budapest ötcsillagos luxus butikszálloda folyamatosan fejlődő konyháira keresünk szakács kollégákat Chef de Partie és Demi Chef de Partie pozícióba.
  • Ha szeretnél új dolgokat tanulni,
  • ha szeretnél egy kiegyensúlyozott, összetartó csapat tagja lenni,
akkor nálunk a helyed!

Főbb feladatok:

  • À la carte ételek, és bankettkínálat főzése
  • À la carte és bankettszerviz lebonyolítása

Elvárások:

  • Pontosan és precízen dolgozz
  • Ne okozzon problémát az önálló munkavégzés
  • Elhivatott legyél a szakmád iránt
  • Legalább 1 éves szakács tapasztalat
  • OKJ-s vagy szakiskolai szakács végzettség előny, de nem kizáró ok

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Családias, jó hangulatú környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Nyugodt légkör
  • Napi étkezés, ingyenes kávéfogyasztás
  • Biztos üzleti hátterű cég
  • 8 órás bejelentés
  • Munkaruha

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Hercegprímás utca 5.

Jelentkezni az fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet: