Az ibis Styles Budapest Center Sales&Reservation Managert keres

Forrás: turizmus.com

 2022. július 19. 16:09

Főbb feladatok:

  • A szobafoglalás, értékesítés napi tevékenységének koordinálása
  • Árajánlatok kiküldése, szerződéskötés
  • A rendezvénytermek és az azokhoz kapcsolódó catering szolgáltatások értékesítése
  • A rendelésállomány naprakészen tartása
  • A recepció és a szobafoglalás közötti zavartalan kommunikáció biztosítása
  • Személyes kapcsolattartás a szálloda üzleti partnereivel, a külföldi és belföldi irodákkal, a kapcsolódó szállodai részlegekkel, az Accor Services Értékesítéssel és Revenue Managementtel

Elvárások:

  • Vendégek iránti szenvedély
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Minimum 3 éves szállodai tapasztalat rezerváció, sales területen
  • Professzionális munka iránti elkötelezettség
  • Rugalmas, dinamikus, igényes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Accoros tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség fiatalos, dinamikus munkakörnyezetben
  • Színes, változatos, szerteágazó munkakör
  • Stabil munkahely nemzetközi nagyvállalatnál
  • Utazási támogatás (távolsági és budapesti közlekedésre egyaránt)
  • Ingyenes étkezés
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése, Negyedév és Év Dolgozója díjak
  • All Heartists dolgozói kedvezménykártya
  • Partnerkedvezmények
  • Rendezvények, programok dolgozóknak és családtagjaiknak
  • All You Can Move lehetőségek
  • Iskolakezdési támogatás kisgyermekes szülőknek
  • Év végi jutalom

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Ibis Styles Budapest Center (1074 Budapest, Rákóczi út 58.)

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz