Back Office munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 25. 14:44

Budai irodánk back office részlegére keressük új kollégánkat, napi 8 órás, hétköznapi munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

  • A részleg munkájának támogatása: új szálláshelyek regisztrációja, segítségnyújtás a partnereknek a rendszer használatában, a szálláshelyek kínálatának és beállításainak monitorozása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása napi 1-2 órában: posta intézése, szkennelés, nyilvántartások vezetése

Téged keresünk, ha:

  • a probléma megoldását keresed és megoldásközpontú a mentalitásod
  • gördülékenyen és lényegre törően egyeztetsz telefonon és írásban
  • dinamikusan végzed a rád bízott feladatokat
  • proaktív vagy
  • jól tudsz és szeretsz csapatban dolgozni
  • szakirányú iskolai végzettséged van

A pozíció elnyeréséhez előny:
Online szállásfoglalás és/vagy szállodai értékesítés területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes, fix bérezés
  • Rendszeres visszajelzés munkádról
  • 3 fogásos ebéd minden munkanapon
  • Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Kellemes irodai környezet Buda szívében
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:
8:00-16:30, hétfőtől péntekig

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehetséges az alábbi e-mail címen: