Bankettasszisztens, Budapest, VI.

Forrás: turizmus.com

 2020. január 22. 16:50

Főbb feladatok:

  • Rendezvényekkel kapcsolatos irodai, adminisztratív munka
  • Partnerekkel történő adategyeztetés telefonon és írásban
  • Adatok rögzítésére a Hostware rendszerben
  • Bejövő hívások és megkeresések kezelése
  • A rendezvény értékesítési vezető munkájának támogatása,
  • - a területen felmerülő kapcsolódó irodai munkák

Elvárások:

  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Hostware ismeret,
  • Precíz, gyors munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség, kedves, vendégközpontú viselkedés, jó csapatjátékos

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai és/vagy rendezvény ügynökségnél eltöltött legalább 1-3 év munkatapasztalat
  • Az angolon kívül másik idegen nyelv ismerete
  • Értékesítői véna

Amit kínálunk:

  • Megbízható munkáltatói háttér
  • Biztos munkahely
  • Cafeteria
  • Dolgozói kedvezményes étkezési lehetőség
  • Csapatépítő programok
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető, belvárosi munkahely

Munkaidő:
Napi 8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz (fizetési igény feltüntetésével), motivációs levél (utóbbi nem feltétel)