Banquet Manager / Novotel Budapest City & Budapest Congress Center

Forrás: turizmus.com

 2021. november 24. 14:24

A Novotel Budapest City & Budapest Congress Center Banquet Manager munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Irányítja és felügyeli a rendezvények előkészületi és lebonyolítási feladatait
  • Biztosítja a rendezvények magas színvonalon történő kiszolgálását
  • Részt vesz az értékesítési és alvállalkozói tárgyalásokon
  • Gondoskodik a rendezvények időbeni pénzügyi elszámoltatásáról

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Nyitott, segítőkész, vendégcentrikus hozzáállás
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban, szóban egyaránt
  • F&B, Bankett területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű IT-ismeret (Office, Outlook, Micros POS, Materials Control)

Amit kínálunk:

  • Professzionális csapat Magyarország egyik legnagyobb és legmodernebb rendezvényhelyszínén
  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • ALL Heartists dolgozói kedvezmény

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest