Bar Supervisor

Forrás: turizmus.com

 2024. május 29. 16:18

A 2023. év végén nyitott Ibis&Tribe Budapest Stadium szálloda italismerettel, báros és supervisori tapasztalattal keres Bar supervisort.

Főbb feladatok:

  • A CloudIX SkyBar és a lobby bar értékesítőhelyek folyamatos, napi szintű, márka szerinti, magas színvonalú, szakszerű üzemeltetésének biztosítása
  • A műszakjába beosztott munkatársak irányítása
  • A szállodai bár-/F&B-vendégforgalom magas színvonalon történő, szakszerű lebonyolítása
  • A bankett felszolgálók és a bárpultosok szakmai fejlesztése, fejlődésük figyelemmel kísérése
  • Aktív részvétel a vendégekkel való kommunikációban

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Min. 3 év supervisori tapasztalat bar üzemeltetés/éttermi területen
  • Csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, szakmai középfokú angol nyelvtudás
  • Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó együttműködési készség
  • Kreativitás, igényesség, precizitás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Materials Control, Micros Symphony ismerete előny
  • szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tisztességes munkáltatás: 100%-ban bejelentett munkahely: alapfizetés + pótlékok
  • Fiatalos légkör nyitó csapattal
  • Térítésmentes személyzeti étkezés, munkaruha
  • Vidékieknek útiköltség-térítés
  • Munkatárs kedvezmények az Accor szállodacsoport társszállodáiban
  • Céges rendezvények, ebédek

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 34.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz