BELFÖLDI ÉS BEUTAZÁSI REFERENS, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. június 23. 10:10

Az IBUSZ Turisztikai Igazgatósága munkatársat keres azonnali belépéssel BELFÖLDI ÉS BEUTAZÁSI REFERENS munkakör betöltésére.

Főbb feladatok:
– Egyéni és csoportos utazások teljes körű megszervezése az ajánlatadástól a teljes program- és utazásszervezésen át az utazások pénzügyi nyomon követéséig
– Folyamatos kapcsolattartás mind a belföldi, mind a külföldi partnerekkel/utasokkal
– Új partnerek felkutatása
– Új szolgáltatási irányok, programcsomagok kialakítása, bevezetése és megvalósítása
– Szerződések előkészítése, megkötése
– Katalóguskészítés

Elvárások:
- Idegenforgalmi végzettség
- Szakmai tapasztalat
- Angol nyelv minimum középfokú szóbeli és írásbeli ismerete
- Kiváló kommunikációs, problémamegoldó, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
- Erős terhelhetőség

A pozíció elnyeréséhez előny:
- További nyelvek ismerete

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az incoming@ibusz.hu e-mail címre várjuk.
Kérjük, a motivációs levélben röviden fogalmazza meg miért Ön a legalkalmasabb erre a pozícióra.
Csak azok jelentkezését tudjuk elfogadni, akik a fenti feltételeknek megfelelnek.