Bellperson/Valet Parker/Londiner, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 24. 16:51

Az Aria Hotel Budapest dinamikus csapatába munkatársat keres Bellperson/Doorperson pozícióra (nappalos, 8 órás műszakokban)

Főbb feladatok:

  • Vendégek szobába kísérése és annak bemutatása
  • Vendégautók parkoltatása
  • Vendégek köszöntése az ajtóban
  • Csomaghordás, megőrzés biztosítása

Elvárások:

  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Kommunikatív, folytonos vendégkapcsolatot kedvelő személyiség
  • Ápolt megjelenés, jó kiállás
  • B típusú jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:
Azt az új kollégát keressük, akiben párosul a tudásvágy és a vendégközpontú természet, akit motiválnak a kihívások, és szeretné a szakmát a lehető legjobban elsajátítani.

Amit kínálunk:

  • Profi csapatba csatlakozhatsz és fejlődhetsz
  • Napi étkezés, munkaruha és tisztíttatás
  • Kiemelt bérezés

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Önéletrajz