Budapest belvárosi szállodánk, az AMBRA Hotel**** recepciós kollégát keres bővülő csapatába

Forrás: turizmus.com

 2021. november 18. 11:05

Általában heti 3-4 munkanap, napi 12 órás munkavégzés (07-19 vagy 19-07)! Napi egyszeri étkezést, munkaruhát, év végi prémiumot biztosítunk a teljes munkaidős bejelentés mellett!

Főbb feladatok:

  • Többségében külföldi vendégeink ki- és bejelentkeztetése
  • Telefonhívások fogadása és átirányítása
  • Vendégpanasz-kezelés
  • Számlázás
  • Vendégek teljes körű kiszolgálása

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Vendégorientált szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismeret
  • Még egy idegennyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Családias légkör
  • Előrelépési lehetőség
  • Napi egyszeri étkezés
  • Munkaruha
  • Karácsonyi prémium

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: 1077 Budapest, Kisdiófa utca 13.

Jelentkezni fényképes önéletrajz csatolásával és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail-címen lehet: