Business Developer

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 02. 17:49

Cégünk budapesti és vidéki szállodák bevételkezelésével és online sales tevékenységgel foglalkozik. Bővülő csapatunkba keresünk új kollégát.

Főbb feladatok:

  • A cég piaci pozíciójának erősítése
  • Új partnerek felkutatása, tárgyalások leszervezése, üzletszerzés
  • A managing director munkájának támogatása
  • Kimutatások, elemzések készítése

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Innovatív, proaktív személyiség
  • MS Office programok magas fokú ismerete (kiváltképp Excel, Word, Power Point)
  • Kreativitás
  • Nagy munkabírás
  • Képesség egyszerre több feladat/projekt futtatására, ellenőrzésére

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Professzionális környezet
  • Fiatal, lendületes, folyamatosan fejlődő csapat és céges háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Csapatépítők

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz