Butik Hotel Recepciós, Budapest V. kerület

Forrás: turizmus.com

 2018. május 28. 15:14

Hamarosan nyíló belvárosi butikhotelbe keressük leendő recepciós kollégáinkat nappali és éjszakai műszakba.

Akit keresünk:
- kiválóan kommunikálnál magyarul és angolul, írásban és szóban
- magabiztos számítógéphasználó
- nyitott az új dolgokra, rugalmas személyiség
- könnyedén, higgadtan kezel esetlegesen nem várt szituációkat, vendégpanaszokat

Feladatai közt főként:

- vendégekkel történő ügyintézés, be-, és kijelentkezés, kapcsolattartás, információ
szolgáltatása, számlázás
- adminisztrációs feladatok, elszámolások, foglalások, foglalási rendszerek kezelése

Előnyként értékeljük
- a további idegen nyelv ismeretét
- korábbi szállodai tapasztalatot

Mindezekért cserébe
- egy új, különleges hotel teremtésében való részvételt
- kiváló munkakörülményeket
- családias légkört
- versenyképes díjazást biztosítunk.

A pályázatokhoz a jelentkezés az alábbi, átmeneti emailcímre küldött angol és/ vagy magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal történhet, fizetési igény megjelöléssel:

(X)