CHEF – Andrássy Rezidencia Wine&Spa

Forrás: turizmus.com

 2021. február 16. 16:40

A tarcali Andrássy Rezidencia Wine&Spa Chef munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Részvétel az étterem gasztronómiai irányvonalának megalkotásában
  • A szálloda konyhájának felkészítése az új koncepcióra
  • A szálloda konyhájának magas színvonalú, gazdaságos üzemeltetése
  • Szezonális és állandó étlapkoncepciók kidolgozása
  • Félpanziós kínálat kidolgozása
  • Konyhai munkálatok szervezése és irányítása
  • Ételek elkészítésének összehangolása és ellenőrzése
  • A személyzet munkájának koordinálása és felügyelete, értékelése
  • A személyzet motiválása, teljesítményének fokozása
  • Az új munkatársak tréningjének szervezése, kivitelezése és ösztönzése, illetve a további szakmai fejlődésük felügyelete
  • Munkáját a legszigorúbb élelmiszer-biztonsági előírásoknak megfelelően végzi (ebben tapasztalata van) és biztosítja, hogy a konyha megfelel minden törvényi követelménynek
  • Költséghatékony működést biztosító mutatók megalkotása és betartása
  • Alapanyagok beszerzése
  • Alapanyagok átvétele, szelektálása, előkészítése
  • Ételek receptúráinak megalkotása
  • Ételek elkészítése és tálalása

Elvárások:

  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat (chef)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Gasztronómiai tájékozottság és széleslátókörűség
  • Erős kommunikációs és vezetői készségek
  • Vendégközpontúság
  • Önálló, konstruktív gondolkodás, kreativitás
  • Új konyhatechnológiák ismerete
  • Számítógépes ismeret
  • Barátságosság, türelem és nyitottság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Angol (vagy német) nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Elegáns környezetben történő munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Személyzeti szállás

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Tarcal

Jelentkezéshez, kérjük, csatolja fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét!