Chef de partie és Pastry demi pozíciókba keresünk kollégákat

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 23. 17:16

Ha szeretnél egy olyan új 5*-os szálloda csapatában dolgozni, amely a Leading Hotels of the World tagja egyedüliként Magyarországon, gyorsan tanulsz, szereted a felelősséget, tudsz önállóan dolgozni, de csapatban is megállod a helyed, akkor várunk, hogy csatlakozz a KOZMO Hotel Budapest dinamikus csapatához és küldd el önéletrajzodat nekünk még ma!

Főbb feladatok:

  • A konyha működésében való aktív részvétel
  • A Sous Chef munkájának támogatása
  • Ételek elkészítése, raktározása
  • Szakmai etika
  • A magas színvonalú tisztaság biztosítása érdekében, együttműködés a konyhai takarítókkal
  • A HACCP-szabályok betartása minden konyhai területen
  • A konyhai gépek szakszerű használata, megóvása
  • A szálloda ételkészítésre vonatkozó minőségi előírásainak maximális betartása
  • A munkavédelmi, egészségügyi, higiéniai és tűzbiztonsági előírások betartása
  • Az ételek elkészítése a vezető chef utasításainak megfelelően
  • A munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Kiváló vendéglátási készség jellemzi
  • Ápolt megjelenés és pozitív hozzáállás elengedhetetlen
  • Nem okoz számára kellemetlenséget 24 órás váltott munkarendben történő munkavégzés, beleértve a munkaszüneti napokat és a hétvégéket is
  • Teljes körű munkavállalási joggal rendelkezik az Európai Unióban/Magyarországon

Amit kínálunk:

  • Szakmai, emberközpontú vezetés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Személyzeti étkezés
  • Egyenruha

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz