Chef helyettesi pozíció, Hotel Lycium****Debrecen

Forrás: turizmus.com

 2018. május 18. 14:56

Hotel Lycium****Debrecen Chef helyettesi pozícióba munkatársat keres!

Főbb feladatok:
-4 csillagos szálloda és hozzákapcsolódó konferenciaközpont részére termelő konyha teljes körű szakmai irányítása a Chef iránymutatásai szerint
- a Chef iránymutatása szerint aktív részvétel az étlap tervezés, rendezvény ajánlatok összeállítása során
- svédasztalos és a'la carte ételek készítése
- optimális készletgazdálkodás, alapanyag felhasználás biztosítása
- személyzeti munka szervezése, irányítása
- hatósági és HACCP szabályok betartatása

Elvárások:
- legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat- hagyomány és innováció ötvözése
- elhivatottság, megbízhatóság, precizitás

Amit nyújtunk:
- teljes munkaidős
- hosszútávú, megbízható állás- versenyképes jövedelem
- fejlődési lehetőség

Ha szeretne egy több mint tíz éve eredményesen működő, megbízható cég csapattagja lenni, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal:

(X)