City Hotel UNIO***superior – Szállodai recepcióst keres

Forrás: turizmus.com

 2022. május 22. 14:30

Egy budapesti 3 csillag superior szálloda szállodai recepciós keres! Eme hotel olyan UNIO, amelyben mindenki egy UNIQUE...OH:)

Főbb feladatok:

  • Vendégek színvonalas, zavartalan kiszolgálása a 12 órás műszak során
  • Vendégek érkeztetésével és utaztatásával kapcsolatos feladatok ellátása (információnyújtás, számlázás)
  • Az elutazott és érkező vendégek adminisztrációjának megfelelő kezelése

Elvárások:

  • Szállodai, vendéglátói tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (további idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Számítógépes foglalási rendszer ismerete
  • Udvarias modor és kedves, mosolygós személyiség
  • Pontos, igényes munkavégzés és jó problémamegoldó képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Recepciós pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős munkakör
  • Kiemelkedő jövedelem
  • Családias és nyugodt munkakörnyezet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz