Conference & Event Sales Executive/Manager, Aquincum Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 05. 18:45

Főbb feladatok:
• Bankett ajánlatkérések teljes körű kezelése
• MICE-ajánlatkérések kezelése a szerződéskötéstől a lebonyolításig
• Tárgyalások, szállodabemutatások megszervezése és lebonyolítása az ügyfelekkel
• Kreatív ötletek prezentálása, kivitelezése
• Heti átadó meetingek előkészítése és lebonyolítása a releváns részlegekkel
• Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel a csoportok/rendezvények részleteit illetően
• Személyes jelenlét a rendezvényeken, egyeztetés, kapcsolattartás a szervezőkkel
• Rendezvények rendszeres utókövetése, értékelése az ügyféllel
• Számlázási folyamatok nyomonkövetése

Elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség
• Legalább 1-2 év rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Kiemelkedő kommunikációs és szervező készség, pozitív kisugárzás
• Ügyfélorientált gondolkodás, rugalmasság
• Határozott, agilis fellépés, ápolt megjelenés, udvarias magatartás
• Pontos, precíz munkavégzés
• Opera szállodai szoftver ismerete előny

Amit kínálunk:
• Változatos, mozgalmas munka
• Fiatalos csapat, jó hangulat
• Fejlődési és nemzetközi karrierlehetőségek
• Ideális munkakörülmények
• Ingyenes személyzeti étkezés és parkolás
• Versenyképes bérezés