Controller

Forrás: turizmus.com

 2021. január 25. 11:30

A Hunguest Hotels Zrt., Magyarország egyik vezető szállodalánca központi irodájába keresi új munkatársát.

Főbb feladatok:

  • Üzleti elemzések, vállalati döntés-előkészítő anyagok összeállítása
  • Részvétel a havi és éves zárás folyamatában, éves beszámoló készítésében
  • Operatív és pénzügyi riportok készítése a cégcsoport és a management felé
  • Részvétel a kontrollingfolyamatok és -rendszerek fejlesztésében
  • Közreműködés auditokra való felkészülésben
  • Hatékonysági elemzések elvégzése, előrejelzések készítése
  • Projektek pénzügyi, gazdasági szempontú előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves kontrolling vagy elemzői területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló Excel ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontosság, részletekre való odafigyelés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, komplex feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz