Corporate and MICE Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. december 02. 15:56

Achat Premium Hotel Budapest**** – A 35 tagszállodával rendelkező német szállodalánc budapesti szállodájába munkatársat keres Corporate and MICE Sales Manager munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Potenciális partnerek felkutatása
  • Kapcsolattartás meglévő partnerekkel
  • Piacelemzés
  • Értékesítési akciók tervezése
  • Az értékesítési stratégia kidolgozása és végrehajtása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Corporate Sales területén szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs Kiváló kommunikációs és értékesítési képesség
  • Proaktivitás
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jogosítvány

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Négycsillagos szállodában szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező munkáltató
  • Piacképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Teljes munkaidős (8 órás), bejelentett állás
  • Műszakpótlék, túlóra kifizetése
  • Munkatársi kedvezményeket az Achat Hotels összes szállodájában

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Achat Premium Hotel Budapest

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail-címre várjuk: