Corporate & MICE Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. január 23. 17:00

Szereted a szállodák világát? Szereted az önálló munkavégzést, az izgalmas munkanapokat? Szívesen dolgozol tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető irodában, a belváros közepén? Csatlakozz hozzánk!

Főbb feladatok:

  • Proaktív ügyfélszerzés, a meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Rendezvények/foglalások kezelése, lebonyolításban való részvétel
  • Tárgyalások, a szálloda bemutatásának megszervezése és lebonyolítása
  • Adminisztrációs és operatív, szervezési feladatok

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Magabiztos prezentációs és megfelelő tárgyalókészség
  • Kiemelkedő adminisztrációs és szervezőkészség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware rendszer ismeret és további idegen nyelv ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Agilis, lelkes csapat
  • Dolgozói kedvezmények

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Vörösmarty tér 5.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre várjuk.