Corporate Sales Manager, Mellow Mood Hotels

Forrás: turizmus.com

 2016. május 27. 10:53

Álláslehetőség a Mellow Mood Hotels cégcsoport értékesítési osztályán.
Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe: Corporate Sales Manager

Feladatok és felelősség:
• Hazai és külföldi partnerek felkutatása,
• Folyamatos kapcsolattartás a corporate partnerekkel, ártárgyalások lebonyolítása,
• Konkurencia analízisek elkészítése, háznézések lebonyolítása,
• Forgalom értékelése, elemzések és riportok elkészítése,
• A cégcsoport képviselete,
• Adminisztrációs és operatív, szervezési feladatok

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség,
• Hasonló munkakörben szerzett, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat,
• Magabiztos, kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
• Gyors és precíz munkavégzés,
• Csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd,
• Kiváló megjelenés,
• Feddhetetlen előélet

Amit ajánlunk:
• Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
• Változatos, kihívást jelentő feladatok egy profi értékesítési csapaton belül,
• Előrelépési lehetőség,
• Versenyképes juttatási csomag.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes Önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével az alábbi email címre várjuk:

 (x)