Corporate Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. július 20. 13:24

A The Ritz-Carlton Budapest corporate sales manager munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Új partnerek és üzletlehetőségek proaktív kutatása és kezdeményezése
  • Segít az értékesítéssel kapcsolatos mindennapi tevékenységek vezetésében
  • Hosszú távú, értékalapú ügyfélkapcsolatok kiépítése
  • Személyes értékesítési célokat elérése

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Nyitottság
  • Vendégközpontú hozzáállás
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera rendszer ismerete
  • 5 csillagos szállodában szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk:

  • BKK bérlet próbaidő lejárta után
  • Fizetett szabadság & betegszabadság
  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye: The Ritz-Carlton, Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Angol nyelvű önéletrajz