Corporate Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. november 09. 16:00

Bővülő értékesítési csapatunkba keressük a szállodai szakma iránt elkötelezett és a munkájára igényes Corporate Sales Manager kollégánkat. Csapatunk nyugodt és kötetlen, de mindig professzionális légkört teremt.

Az art'otel Budapest egy nemzetközi szállodalánc tagjaként működő, felújított, modern, inspiráló környezettel és Duna-parti központi elhelyezkedéssel rendelkező négycsillagos lifestyle szálloda, lélegzetelállító kilátással a Dunára, a Parlamentre, és a Lánchídra.

Főbb feladatok:

  • Proaktív üzletszerzés: új üzleti lehetőségek, és potenciális új céges ügyfelek felkutatása
  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás, a szálloda szolgáltatásainak értékesítése
  • Ügyfélprofilok kezelése, folyamatos bővítése, adatbázisok frissítése
  • Személyes ügyféltalálkozók szervezése, lebonyolítása
  • Háznézések megszervezése és lebonyolítása
  • Közvetlen riportálás a Sales Director felé

Elvárások:

  • Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat, lehetőleg szállodai környezetben
  • Lelkes, kedves, dinamikus, kommunikatív személyiség
  • Kiváló interperszonális és kommunikációs készség
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Opera szállodai software ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés, hosszú távú munka
  • Béren kívüli juttatási csomag (SZÉP-kártya, Medicover biztosítás, napi étkezés, egyéb juttatások)
  • A szakmai fejlődés garantált
  • Inspiráló munkakörnyezet, összetartó csapat

Munkaidő: teljes munkaidő (H–P; heti 40 óra)

Munkavégzés helye: 1101 Budapest, Bem rkp. 16–19.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A jelentkezéshez, kérem, küldje meg szakmai önéletrajzát és bemutatkozó jellegű motivációs levelét!