Corporate Sales Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. november 20. 12:05

Corporate Sales Managert keresünk a Continental Group csapatába! A magyar tulajdonú szállodaüzemeltető céghez jelenleg hat budapesti szálloda, két étterem, két esztergomi szálloda, két golfpálya és két utazási iroda is tartozik, és komoly üzleti sikereket ért el az elmúlt 16 évben.

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport összes egységére vonatkozó proaktív üzletszerzés, ügyfélkör bővítése.

Elvárások:

  • Minimum 1-2 év releváns szakmai tapasztalat, lehetőleg szállodai értékesítési környezetben
  • Kommunikatív és lelkes személyiség
  • Ügyfél- és vendégközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Miért a Continental Group?

  • Hiszünk abban, hogy elégedett alkalmazottakkal, kizárólag közösen tudunk fejlődni, ezért figyelünk arra, hogy jól érezd magad nálunk.
  • Olyan közösségbe érkezel, ahol sokan már évek óta együtt dolgozunk és ezzel együtt nyitottan fogadjuk az új kollégákat.
  • A vezetők arra törekszenek, hogy a csapatnak minden feltételt megteremtsenek ahhoz, hogy a vendégek, partnerek elégedettek legyenek, ami egyben azt is jelenti, hogy Te is megkapsz minden támogatást a minőségi munkavégzéshez.
  • Csapatban dolgozol, így bármilyen szakmai kérdésben kérhetsz és kapsz is segítséget.
  • A felmerülő kérdéseidre gyorsan kapsz válaszokat.
  • Amire fókuszálunk: kiválasztási folyamat, a beilleszkedés támogatása, a csapat fejlesztése, erősítése - csapatépítő események, családi nap, karácsonyi ünnepség.

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Várjuk a fényképes, szakmai önéletrajzodat!