Corporate sales manager, Gundel étterem

Forrás: turizmus.com

 2018. március 13. 13:46

A Gundel Étterem CORPORATE SALES MANAGER munkatársat keres.

A feladatok:
Az értékesítési igazgató irányítása alatt:

  • Feladata új üzleti partnerek felkutatása, folyamatos kapcsolattartás a szerződött partnerekkel.
  • Folyamatosan nyomon követi a piaci információkat, a szegmens és az egyes partnerek forgalmát.
  • Rendszeres és eseti kimutatásokat, elemzéseket készít.
  • Megszervezi és lebonyolítja a háznézéseket.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a szervezet részlegeivel.
  • Felelős az adott szegmens/szegmensek bevételi tervének maradéktalan teljesítéséért, aktív értékesítési tevékenység folytatásáért.
  • A vonatkozó Danubius standardok betartása.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (második nyelv ismerete előny).
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel, PowerPoint).
  • Nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás.
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség.
  • Pontosság, szervezőkészség.
  • Önálló munkavégzési képesség.
  • Elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság, igényesség.
  • Fejlett tárgyalási készségek, piaci érzék.
  • Stressztűrő képesség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes egészségpénztári tagságot.
  • Fejlődési lehetőségeket.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi címen jelentkezhetnek:

Göbölös Magdolna – Értékesítési igazgató

(X)